KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14797313

nr 1479 7313

Stanislaus von Rosse (1850-1898), Polen. Signerad, daterad 1889. Olja på duk, 23x33 cm, yttermått inklusive ram: 44x54

Kondition: färgbortfall

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 18 juli 2022
kl 18:34:32